Salony kosmetyczne i spa w Polsce - DbajoUrode.pl
 
Dodaj spa lub salon kosmetyczny
 
 
 
 

Kuracja ozonowa włosów Katowice i okolice (3)

 
Firmy oferujące 'Kuracja ozonowa włosów' w mieście Katowice i okolicach. Skorzystaj z danych kontaktowych, by dowiedzieć się o ceny i dokładną ofertę.
 
 
 
 
 
W ofercie m.in.: fryzury ślubne, koloryzacja włosów, kuracja ozonowa włosów, pielęgnacja włosów, prostowanie włosów kreatyną, ...więcej informacji »
 
Katowice, ul. Wawelska 1(1 piętro) (zobacz na mapie) , tel: 032 2000 215
 
 
 
 
 
W ofercie m.in.: koloryzacja włosów, konsultacje ze stylistą włosów, kuracja ozonowa włosów, kuracja zagęszczająca włosy, loki, ...więcej informacji »
 
Bytom ul. Wroclawska 14 (zobacz na mapie) , tel: 323563598
 
 
 
 
 
 
 
 
W ofercie m.in.: koloryzacja włosów, konsultacje ze stylistą włosów, kuracja ozonowa włosów, loki, modelowanie włosów, ...więcej informacji »
 
Pyskowice, Szpitalna 27 (zobacz na mapie) , tel: 787475864
 
Salon piękności Stylistiq, Pyskowice, Szpitalna 27
 
 
 
 
 
Katalog salonów kosmetycznych, fryzjerskich i SPA w kategorii Kuracja ozonowa włosów w mieście Katowice i okolicach. Najlepsze salony fryzjerskie i domy modnych fryzur. Sprawdź gdzie zrobisz baleyage, trwałą, gdzie ufarbujesz włosy, zrobisz pasemka, refleksy, czy po prostu skorzystasz z oferty układania i strzyżenia włosów, albo zamówisz fryzurę ślubną, sylwestrową lub komunijną. Zobacz szczegóły kontaktowe z powyższej listy firm, skontaktuj się z salonem i sprawdź ofertę i ceny.
 
Kategorie materiałów
 
 
Salony fryzjerskie
 
 
Regiony
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt Copyright 2011-2018 © DbajoUrode.pl
 
Internet Age Lodz
 
Zobacz też inne nasze serwisy